Потрібна допомога?
(093) 145-08-80

Угода користувача

Справжнє угоду користувача (далі - «Угода») регулює порядок роботи сайту, визначає умови використання Користувачами контенту, матеріалів і сервісів цього сайту (далі - «Сайт»). Ця Угода є публічною офертою відповідно до законодавства України. Отримуючи доступ до контенту, матеріалами, сервісів або надаючи дані через форми на Сайті, Користувач вважається приєдналася до цієї Угоди.

 1. Умови використання сайту

1.1. Використання контенту, будь-яких матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України. Контент, матеріали та сервіси можна використовувати виключно в законних цілях.

1.2. Користувач має право знайомитися з матеріалами та інформацією сайту, замовляти і купувати товари та / або послуги, що пропонуються на Сайті.

1.3. При наявності технічної можливості Користувач може мати доступ до платних сервісів і розділів Сайту.

1.4. Адміністратор Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати контент, вміст, будь-які матеріали та дані із сайтів, а також змінювати умови цієї Угоди та порядок надання доступу до сайту. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті або оновлення сайту. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання контенту, матеріалів і сервісів Сайту.

1.5. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

1.6. Всі дані, розміщені або розміщуються на цьому Сайті, знаходяться на ресурсах на території України.

 2. Зобов'язання

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушують Українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері авторського права, інтелектуальної власності, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

2.2. Використання матеріалів сайту без згоди правовласника не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідна згода Адміністратора сайту або правовласника матеріалів.

2.3. При використанні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове.

2.4. При наявності технічної можливості Користувач може залишати коментарі та інші записи на Сайті. Користувач погоджується, що коментарі чи інші записи не порушують законодавства України, не є екстремістськими, не порушують загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.5. Адміністратор Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.6. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, товарами або послугами, доступними на Сайті або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

2.8. Користувач, використовуючи ресурси Сайту, підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

 3. Безпека

3.1. Захист ваших даних здійснюється з використанням фізичних, технічних і адміністративних заходів, націлених на запобігання ризику втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, порушення конфіденційності та зміни даних.

3.2. Заходи забезпечення безпеки включають в себе міжмережевий захист і шифрування даних, контроль фізичного доступу до центрів обробки даних, а також контроль повноважень на доступ до даних.

3.3. Хоча передача інформації через Інтернет ніколи не є цілком безпечною, ми тим не менше робимо все можливе, щоб захистити ваші особисті дані.

 4. Персональні дані

4.1. Сайт повинен вживати таких розумних заходів для захисту персональних даних користувачів і дотримується права суб'єктів персональних даних, встановлені чинним законодавством України.

4.2. Оформлення замовлення на Сайті і надання Користувачем своїх персональних даних адміністрації Сайту, в тому числі через будь-які форми на сайті, висловлюють згоду Користувача на їх обробку (поняття «обробка персональних даних» - згідно із Законом № 5491-VI від 20.11.2012 «Про персональних даних »).

4.3. Обробка персональних даних здійснюється з метою виконання Договору (Замовлення Користувача), виключно на території України, з дотриманням чинного законодавства. Згода дається на термін, визначений терміном виконання Договору. У разі відкликання згоди на використання та обробку персональних даних Користувача, Користувач повідомляє про це Адміністрацію Сайту письмово або по електронній пошті. Після отримання Адміністрацією Сайту даного повідомлення надання Користувачеві послуг припиняється.

4.4. Сайт не має статусу оператора персональних даних. Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією угодою.