Потрібна допомога?
(093) 145-08-80

Профілактика кондиціонера

Для того щоб уникнути поломки в розпал сезону, необхідно проводити постійну профілактику вашої спліт-системи.

Регулярна профілактика кондиціонера допоможе запобігти появі несправностей та продовжить життя вашого обладнання.

Як показує практика, після придбання кліматичного обладнання його власники зовсім забувають про те, що необхідно періодично проводити технічне обслуговування.

До технічного обслуговування власники кондиціонерів вдаються лише тоді, коли стикаються з поломкою чи появою неприємного запаху з устаткування.

На жаль, ця помилка може призвести до зменшення терміну експлуатації та дорогого ремонту.

З ситуації, що склалася, вихід тільки один – проводити регулярну профілактику кондиціонера, дотримуючись всіх рекомендацій та інструкцій виробників.

Давайте детальніше розглянемо основні правила та етапи проведення профілактики.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ


ЧОМУ НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ РЕГУЛЯРНУ ПРОФІЛАКТИКУ КОНДИЦІОНЕРА

У процесі експлуатації кондиціонер накопичує велику кількість пилу та бруду. Забруднення піддаються такі елементи як: теплообмінник, вентилятор та інші внутрішні частини спліт-системи. Внаслідок чого з'являється грибок та інші мікроорганізми, які надалі погано позначаються на здоров'ї людини.

Якщо регулярно не проводити профілактику, згодом процес фільтрації та обміну повітря погіршується та ефективність роботи кліматичної системи знижується.

Щоб продовжити термін експлуатації кліматичного устаткування, необхідно проводити як регулярну профілактику, а й дезінфекцію найважливіших елементів внутрішнього і зовнішнього блоку спліт-системи.

І пам'ятайте, що своєчасна комплексна діагностика може допомогти продовжити життя вашого кондиціонера.

Як часто необхідно проводити профілактику

Регулярність проведення профілактичних заходів кондиціонера залежить від часу експлуатації. Наприклад, домашню спліт-систему та всі внутрішні елементи виробники рекомендують прочищати щонайменше раз на півроку.

Якщо профілактика стосується офісного обладнання, то в такому разі чищення необхідне раз на 3-5 місяців.

Якщо кліматичне обладнання знаходиться в ресторанному приміщенні або кафе, прочищення повинно проводитися раз на 1 місяць.

Надаємо гарантії на ремонт кондиціонерів

Кондиціонери – це одне з найважливіших обладнання, яке знаходиться в наших будинках. Саме кондиціонер відповідає за комфорт, свіжість та затишок у будинку. І, напевно, кожен з нас сподівається на те, що це чудове кліматичне обладнання прослужить довгі роки.

Щоб ви були на 100% впевнені в довговічності кондиціонера, компанія «DOMASTER» надає вигідну гарантію.

Теги: Профілактика кондиціонера


Перейти в блог...