Потрібна допомога?
(093) 145-08-80

Чищення кондиціонерів

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПОЯВИ ВОДИ З КОНДИЦІОНЕРА

До основних причин появи води відносяться:

  • Нерегулярне технічне обслуговування спліт-системи. Велика кількість людей, після придбання даного обладнання, забувають про те, що за цією технікою, як і за будь-якою іншою, потрібен догляд. Слід зазначити, що технічне обслуговування - це запорука успішної та тривалої роботи вашого кліматичного обладнання. Але варто відзначити той факт, що багато сервісних центрів можуть провести неякісне сервісне обслуговування, що вплине на появу даної несправності, тому довіряйте своє обладнання тільки перевіреним службам.
  • Забруднення дренажної системи. Скупчення бруду в трубопроводі, що не дає нормально функціонувати дренажній системі, в ході чого з'являється конденсат. Багато сервісних центрів рекомендують встановлювати холодильне обладнання, а саме внутрішній блок під кутом 2-3 градуси, з метою запобігання ризику засмічення дренажної системи.
  • Деякі види комах затишно розташували своє гніздо в дренажній трубі, тим самим перешкоджали стоку води на вулицю, а не приміщення.
  • Неякісна установка кліматичного обладнання. Фірма, яка проводила монтаж вашого обладнання, недбало поставилася до своєї роботи і виконала неякісну установку.
  • Самостійний монтаж. Якщо ви захотіли заощадити, ви зробили неякісний монтаж обладнання. Виходячи з цього, слід уважніше вивчати докладну інструкцію щодо встановлення обладнання, а в інших випадках найкраще звернутися до допомоги фахівців, щоб уникнути появи подібних проблем.

 І пам'ятайте, що своєчасна комплексна діагностика може допомогти продовжити життя вашого кондиціонера.

Теги: Чищення кондиціонерів


Перейти в блог...