Потрібна допомога?
(093) 145-08-80

Усунення витоку води з кондиціонера

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПОЯВИ ВОДИ З КОНДИЦІОНЕРА

До основних причин появи води відносяться:

  • Нерегулярне технічне обслуговування спліт-системи. Велика кількість людей, після придбання даного обладнання, забувають про те, що за цією технікою, як і за будь-якою іншою, потрібен догляд. Слід зазначити, що технічне обслуговування - це запорука успішної та тривалої роботи вашого кліматичного обладнання. Але варто відзначити той факт, що багато сервісних центрів можуть провести неякісне сервісне обслуговування, що вплине на появу даної несправності, тому довіряйте своє обладнання тільки перевіреним службам.
  • Забруднення дренажної системи. Скупчення бруду в трубопроводі, що не дає нормально функціонувати дренажній системі, в ході чого з'являється конденсат. Багато сервісних центрів рекомендують встановлювати холодильне обладнання, а саме внутрішній блок під кутом 2-3 градуси, з метою запобігання ризику засмічення дренажної системи.
  • Деякі види комах затишно розташували своє гніздо в дренажній трубі, тим самим перешкоджали стоку води на вулицю, а не приміщення.
  • Неякісна установка кліматичного обладнання. Фірма, яка проводила монтаж вашого обладнання, недбало поставилася до своєї роботи і виконала неякісну установку.
  • Самостійний монтаж. Якщо ви захотіли заощадити, ви зробили неякісний монтаж обладнання. Виходячи з цього, слід уважніше вивчати докладну інструкцію щодо встановлення обладнання, а в інших випадках найкраще звернутися до допомоги фахівців, щоб уникнути появи подібних проблем.

І пам'ятайте, що своєчасна комплексна діагностика може допомогти продовжити життя вашого кондиціонера.


Основні способи усунення витоку води в кондиціонері

У разі забруднення дренажної системи. Необхідно зняти корпус кондиціонера, під яким розташовуватиметься латок з виходом через нього в дренажну систему. У лотку може накопичитися вода. Як правило фахівці зливають її через отвір, що є в ньому. Далі потрібно продути дренаж. Найчастіше фахівці роблять щось звичайною водою. Весь бруд, який накопичився в ньому, вийде під тиском. Якщо дренажна трубка веде в каналізацію, необхідно викликати фахівців.

У разі помилки в процесі обслуговування. У цьому випадку необхідно повторно викликати спеціалістів та виправити помилки.

Що стосується заводського шлюбу. Необхідно зв'язатися з магазином, де купили кондиціонер і замінити його іншу модель.

У разі поломки помпи чи сифону. У цьому випадку без допомоги фахівців не обійтись. Тільки вони зможуть розібрати кондиціонер та виконати ремонт чи заміну даних деталей.

У разі появи криги на кондиціонері. У цьому випадку необхідно негайно відключити кондиціонер від мережі та викликати бригаду майстрів із сервісного центру.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Надаємо гарантії на ремонт кондиціонерів

Кондиціонери – це одне з найважливіших обладнання, яке знаходиться в наших будинках. Саме кондиціонер відповідає за комфорт, свіжість та затишок у будинку. І, напевно, кожен з нас сподівається на те, що це чудове кліматичне обладнання прослужить довгі роки.

Щоб ви були на 100% впевнені в довговічності кондиціонера, компанія «DOMASTER» надає вигідну гарантію.Теги: Усунення витоку води з кондиціонера


Перейти в блог...